alechandro

Mohu brát s Condrosulf 800 i bruffen?

Dobrý den,ortopéd-specialista přišel na to že mám mírnější artrozu.Předepsal mi Condrosulf 800,ale bolesti nepolevují-beru ho dnes již 8 den.Musím si k tomu denně vzít tak 6–8 bruffenů abych vůbec mohla chodit.Je to normálí?Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Kukucz

Tak s brufenem pozor, 6 – 8 tablet denně rozhodně není rozumná dávka pro dlouhodobé užívání – konzultujte s lékařem přechod na jiný typ analgetik!
A ačkoliv interakce by hrozit neměla, oba léky zatěžují trávící systém – co z toho plyne si snad domyslíte.

anonym

Čím více tim lépe