ptáč

Mohou zneužít pomocí sociálního inženýrství naše odpovědi?

Jako zde, kde to není tolik vidět. Ale mnoho jeho otázek směřuje do osobních záležitostí
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/existuje-chlap-anorektik?_fid=sh1x

Nejlepší odpověď
gecco

Ano, samozřejmě, že to jde (a – předpokládám, probíhá)…
😉
Je na každém, co o sobě prozradí – a nakolik je to pravdivé…
😉

ptáč

Mezi jeho první otázky byla …s jakou lehkostí pokládám otázky?

zjentek

půvoně mezi první byla- je možný za tři roky poznat člověka?

zjentek

..a nebo to bylo za pět let? Já už ti teď vážně nevím, jsem sklerotiks, zeptej se třeba Agnety, ta má paměť.

zjentek

slyš, ptáč, v podobný otázce, jako je ta tvoje, vždy na začátku musíš použít slovo „můžou“. „Mohou“ se používá u jinýho stylu otázek, ale tenhle styl s „mohou“ působí dost dementně. Věř, nejsem v tom poprvý. S „mohou“ je lepší podobnou otázku vůbec nepoložit, to se nedá tolerovat, to ne.

ptáč

zjentku, po x-vypitých pivech vidím čerty a napsal jsem to tak. \příště můžou, jinak mohou, je jako ještě stát na nohou, V noci neotevírat otázky, to se nedají tolerovat. Nedají, bez ksichtu. Jsou to jen výzkumy. No nic, už se stalo, v tomto mě nebude vadit smazání otázky, to ne.