Mohou v dnešní době spát děti společně s rodiči v jedné posteli?

řeší to legislativa?

Nejlepší odpověď
Damiana

Proboha, proč by to měla řešit legislavita? To je pak to samé, jako když děti, majíce tu možnost – bonzují své rodiče, učitele a vychovatelé celkově – protože dnešní kult dítěte je šíleně zvrácený.
Je to přece záležitost zdravého rozumu rodiče – aby věděl, kdy dítě potřebuje jeho blízkost, chce si povídat a svěřovat v pelíšku tajnosti s mamčou, něčeho se bojí, apod. Ten, kdo má někoho rád to přece vycítí a lásku a oporu mu poskytne – bez ohledu na jakýkoli zákon.
To, když ale někdo vyžene z manželské postele svého partnera a „nasadí“ si tam místo něj (nebo dokonce mezi ně dva!) potomka, dělá velkou chybu. Ložnice a postel rodičů patří jenom jim. Ano, popovídat si, pomazlit se – a pak hajdy zpátky k sobě. Jinak jde vztah těch dvou dospělých dříve nebo později (spíš dříve) do kopru.

Další odpovědi
badisko

co je to za otazku proc by nemohli..?

anonym

Vepište odpověď…děti se v noci budí a potřebují mámu. Taky jsem se mohl zeptat na lepších stránkách než zde.

badisko

no to mohl na tak blbou otazku by ti …ale odpovedeli vsude velice podobne …