Sonyk5100

Mohou teoreticky komáři vysát člověku všechnu krev, když by jich bylo velké množství?

Nejlepší odpověď
anonym

už to tu bylo http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-je-treba-komaru-aby-vysali-z-cloveka-krev

Další odpovědi
www

Nemohou, poněvadž by člověk zemřel díky působení velkého množství antisrážlivé látky, kterou by samičky vypouštěly do míst vpichu dříve, než by byla všechna krev pryč.
A z mrtvoly již komáři nesají 😉
Názor

Melkor

Teoreticky je možné všechno. Prakticky by to nešlo.

mosoj

To by jsi umřela dřív na ta štípnutí ,než na nedostatek krve.

anonym

Zkusila jsi někdy zabít napitého komára? Tušíš kolik váží komár hladový a kolik napitý? Dovedeš si představit množství komárů, kteří by museli na člověka sednout, aby mu vysáli všechnu krev? Kolik krve na jedno napití komár potřebuje? Stačila by dostupná plocha lidského těla pojmout tak velké množství komárů? A co látka, kterou komár vstřikuje do svého hostitele před vlastním sáním? Kolik by jí člověk pod kůží snesl? Nepřivodila by člověku v nadněrmém množství smrt? A když by člověk díky tomu umíral, tak už by komáři jeho krev nestrávili, takže by to asi do poslední kapky nebylo,viď? Kolem místa vpichu zůstává ploška s komářím jedem, na kterou se jiný komár nepřisaje. Takže kolik plochy by vlastně zbylo pro všechny ty sající komáry?
A teď bych od tebe ráda věděla, jakou hodnotu pro tebe má moje odpověď? Vždyť na všechny tyto otázky sis určitě dokázala dávno odpovědět sama. Hezký den.