celie

Mohou štěnice vylézt do vyšších pater?

vlést = vylézt

Nejlepší odpověď
johana 56

Jak se štěnice šíří

Aktivně se štěnice domácí šíří přelézáním z místnosti do místnosti nebo z bytu do bytu po chodbách i po vnější fasádě domu v létě, až na vzdálenost 30 m na jeden zátah. Přitom nemusí v původním místě výskytu ani hladovět. Mohou se rozlézat i ze zamořeného vystěhovaného nábytku.

http://www.ade­ra.cz/clanky/de­zinsekce/10_ste­nice-domaci/

Další odpovědi
Drap

Ano, většinou se tam dostanou velmi snadno, nebo je někdo i přenese.

anonym

Ne, jsou líné.