Popelka Sany

Mohou spolu být šťastní 19letá žena a 34letý muž?

Má podle vás tento vztah s tímto věkovým rozdílem cenu? Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Kepler

Proč ne? Ale muž by měl taky myslet na sebe. Za čtyřicet let jí bude 59 a co potom se starou babou? ☹

Další odpovědi
quentos

Znal jsem 25letou, která si po cca roce známosti vzala 40letého. Dodnes jim to, zdá se, klape, čekají rodinu… je to opět individuální, nelze paušalizovat…

Usoman

Být ten chlap, být chudý a oženit se s bohatou devatenáckou … tak proč ne. Kdo by šťastný nebyl.

Ale v reálu je mnohem častější opak, kdy namyšlená pipina se neučila, nechce makat, avšak drahé hadry, mobily a auta by chtěla.

dubraro

Mohou. Je řada žen, kterým vyhovuje vztah se starším mužem.

Dochy

Mohou, proč ne. Sami to musejí zvážit, nikdo jiný to za ně neudělá (i když možná se najde pár takových v okolí, co budou „vědět“ naprosto jistě jak ten vztah skončí – a také to dají najevo)

Kryšpín

Samozřejmě, s ohledem na to, když je muž solidně zazobaný má solidní sex-výkon, proto, aby časem neměl parohy a dáma je většinou kvalitní zlatokopka