Mohou si děti v letadle používat bublifuk či nafukovat balónky?

Odpovědi
Lamalam

O baloncích nic netuším, ale u bublifuku bys mohl narazit na omezení týkající se kapalin, povolených na palubu. Jsou tam jisté limity.

Dochy

I kdyby to prošlo kontrolou, myslím že narazíš na nepochopení spolucestujících. V autobuse si taky děláte bubliny? Navíc prasknutí balonku může lidi vyděsit. V autobuse to může znamenat ohrožení kvůli nepředvídatelné reakci řidiče, v letadle můžete vyvolat paniku… Zvlášť v dnešní době kdy bouchá kdeco a kdekdo.