Ganymede

Mohou se bakterie nebo viry vyvinout na takovou úroveň, že je lékařství nebude zvládat??

Nejlepší odpověď
gecco

Jo – lékařská věda je vždycky nejméně ´o krok pozadu´…
😉
Vždyť to vidíš všude okolo…

Další odpovědi
Hykam

Je spousta virů a bakterií, se kterými si současné lekařství neví rady a pokud se nenajde něco učinnějšího, než jsou antibiotika, bude jich přibývat.

UltraFan

Gecco je vždy rychlejší … 😁
Nelze než s ním souhlasit, takže ano, mohou 🙂

BANAN93

Já jsem snad i někde četl, že se to i děje antibiotika vůči virům slábnou a lidské organismy si na ně moc zvykají a stále se musí užívat antibiotika silnější a silnější, až to jednou stačit nebude – tak zase na to budou lidi hromadně umírat

jinak na některá jsou krátcí už teď
http://www.sto­plusjednicka.cz/e­bola-ti-druzi-9-nejnebezpecnejsich-viru-sveta

briketka10

V poslední řadě je nyní ten virus Zica přenášený komáry.

Norei

Odpovědi jsou správné: mohou. A děje se to. Otázka je, jak tomu předcházet? Existuje prevence v tomto směru? Odpověď: ano, existuje. Možností je řada. Obecně je třeba udržovat imunitu v rovnováze. V takovém případě si tělo samo poradí se všemi viry, bakteriemi, houbami či plísněmi. Jak vytvořit rovnováhu imunity a trvale ji udržet? Na to není jednoduchá odpověď, je třeba přistupovat individuálně i v souvislosti s psychosomatikou. Rád pomohu :)

anonym

Briketko, nejen komáry, ale i jinými orgány. 🙂

gecco

Banan93 – antibiotika na viry nefungují vůbec (od toho jsou antivirotika) – ale pokud jde o bakterie, máš pravdu, jde zejména o důsledek nadměrného používání antibiotik v nevhodných případech…
😉