ReHu

Mohou rybky umírat z vysoké teploty vody? Mám tam asi 26 – 27 st.C. Paví očka. Lze popř.vodu nějak ochladit?

Vzduchování i filtr funguje.
Díky.
Doplňuji:
Díky, ten led mě nanapadl. Jen jsem po trochách měnila vodu, ale ten led je lepší. Ty pecky ze sáčku budou dobré 🙂.
Umírají i mladé.

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano to mohou a hlavně v těchto vedrech mohly chytit nějakou nemoc…chce se to poradit s veterinářem.

Jinak já jsem experimentova­la,když jsem ještě rybičky chovala a házela jsem jim do akvárka led…přežily…ale pozor ne moc ledu najednou,hoďte ho tam trochu a kontrolujte teplotu.....pak třeba přidejte. Zítra se má již ochladit!!!

Další odpovědi
ten který je

Nemusíte se obávat,paví očka vydrží při této teplotě.Když máte ještě správné vzduchování je vše O.K.

Zdroj: Vlastní zkušenost