otaznik?

Mohou přípravek na hubnutí CGA800 používat všechny věkové kategorie? Od dětí až po důchodce?

Nejlepší odpověď
Drap

Mohou, ale u žádné kategorie nefunguje.

Další odpovědi
marci1

Tento přípravek je prezentován tak, že se nedozvíš žádné podrobné informace – pro koho je určen, co vlastně přesně obsahuje ap. Bohužel jako mnoho jiných „super hubnoucích přípravků“ je prodej tohoto výrobku tahání peněz z kapes zákazníků. Doporučuji nekupovat. ☹
http://www.nej­fit.cz/432-funguje-cga800-co-je-vlastne-kyselina-chlorogenova

anonym

máš 2 možnosti:

  1. přestaneš jíst bílé pečivo, pomalý tuky, budeš pít 3litry vody denně a ovoce 6× denně, budeš jíst víc rýže a ryb a půjdeš do posilky/někam cvi­čit
  2. vezmeš si zázračnou pilulku a zhubneš přes jednu noc

pusinka50

Říká se „Nevěř všemu zlatu, co se třpytí“. Je pitomost kupovat „zajíce v pytli“.

CGA800 a účinky kyseliny chlorogenové:

  • Má pozitivní vliv na snižování vysokého krevního tlaku
  • je možnou příčinou vzniku alergií lidského těla na některé rostlinné látky
  • je jednou z látek zapříčiňujících projímavé účinky švestek
  • při pokusu na myších se prokázaly psychostimulační účinky.

O účincích na hubnutí ani slovo.

Jestli chceš zhubnout a utratit peníze, osvědčil se mi L-Carnitin 1000 a CLA 1000 od firmy Pharma Nord. CLA 1000 jsem jedla jen 1 tbl. denně.Musíš přidat pohyb. Já chodila 3× týdně na dlouhé svižné procházky, ale můžeš i cvičit doma.
Tělo začíná spalovat tuky až po 20–30 minutách svižného pohybu.