IQ tykve

Mohou okolní státy po naši republice požadovat finanční odškodnění ?

Myslím tím vodu, která k nim teče, při záplavách z našich pramenů potoků a řek ?

Nejlepší odpověď
Dobrá duše

To je už z podstaty trochu absurní ne? Jistě že ne a ikdyby mohli, nikdo by to neudělal, protože by to bylo velmi politicky nekorektní..

Další odpovědi
marci1

Ne. Meteorologické vlivy nelze ovlivnit.

quentos

těžko, u nich jsou totiž záplavy taky, je to záležitost minimálně celé střední Evropy.

led

„Známe konkrétní jména!“
Sú to Bob a Frederik.
„Lidé v Německu pojmenovávají za úplatu meteorologické útvary. Stalo se tak i v případě dvou tlakových níží, které přinesly do střední Evropy vydatné deště a následné povodně.“
http://pocasi­.eurozpravy.cz/zpra­vy/71637-zname-konkretni-jmena-ctete-kdo-muze-za-povodne/