lucinka2001

Mohou morčata jíst meloun?

Mohou morčata jíst meloun ?

Odpovědi
anonym

Ano – vodní i cukrový.
A i slupku, nejen dužinu.
😉

marci1

Mohou. Občas a menší množství ( obsahuje více cukru a vody ).

www

Mohou, jenže jim taková sladká a vodnatá potrava vůbec nesvědčí !
Já bych dával morčeti v malém množství maximálně zelenou slupku.
Zkušenost (průjem, nadýmání ap.)

beer

Nezbývá než potvrdit správnou odpověď – „Mohou, jenže jim taková sladká a vodnatá potrava vůbec nesvědčí !“

Zdroj: Vet.praxe

anonym

Myslím že ano,ale raději morčátku dávej jiné ovoce a zeleninu. Melounu malé množství.

STUDENTKAEVA

Jo,když jsem měla morčátka tak jsme jim dávali slupky,ale jestli můžu poradit na okurce si morče stejně smlsne nejvíc(teda tak to aspon bylo u nás,ale myslím,že je to všude stejné)

Nely.P

Mohou, ale jen občas v malých dávkách :)