vivatisCZ

Mohou mít zvířata vrásky?

Nejlepší odpověď
www

Vrásky, vznikající jako u lidí ve stáří v obličeji mohou mít jen částečně někteří primáti. Je to dáno mimikou, lépe řečeno schopností mimiky.
Jiné vrásky má ale spousta živočišných druhů, nejvíce však přešlechtěná plemena různých domestikovaných zvířat (psi,kočky). Ovšem já bych to vráskami nenazýval, jedná se spíše o kožní záhyby.
Názor

Další odpovědi
iceT

Šarpej učitě,ten to má v popisu toho jak by měl vypadat.

BeryBery

proč ne?…? názor