Haika

Mohou mít rodiče (ON – modrozelené oči + ONA – modré oči) hnědooké dítě?

Nejlepší odpověď
denim

Vdnesni dobe je vsechno mozne…ja jsem cech a moje zena je irka a nase dite ma oci jak vjetnamec…hadam se s ni kazdej den 🙂

Další odpovědi
isteron

Sú určité genetické informácie, ktoré prenášajú ženy v rodine, mnohokrát preskakujú jednu generáciu, na vnukov/vnučky.

huxa

ano, sice to neni naprosto pravděpodobném, ale mohou. Podívej se ještě na rodiče rodičů

BANAN93

jo dokonce mohou mít i bílý otec a matka snědé dítě – když v jejich rodu je černoch atd. (většinou je to ob generaci)

Lenča59

jasně že jo, třeba to má po babičce, tetě…;)