geekocz

Mohou mít Islámské popravy něco společného se současnou situací na Ukrajině?

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě. Vše souvisí se vším. Jedním z důvodů těchto zavrženihodných poprav je i stálá rozpínavost USA a jejich spojenců a snaha o ovládnutí světa.

Další odpovědi
Pepa25

Obojí se děje v dnešní době – to je jediná podobnost. To je jako se ptát, jestli měli něco společné bombové útoky na Bali a povodně v r. 2002 …

fcoop

Přímou jistě ne,ale společný jmenovatel je rozpínavost,na­cionalismus,fa­natismus a mrtví.
Pokud se nezačne něco dělat, a ne jen pustě žvanit,uvařej nás jako žábu.
Buď budou ruský tanky potřetí na Václaváku,nebo budem stavět mešity.

http://screen­shot.cz/X7XFU/

Gawlio

Jistě,
jak praví staré pořekadlo:
„Za vším zlem hledejme Rusko.“

Díky bohu za Američany a jejich obranu, jinak by Evropa už dávno byla muslimsko-ruská.

Agneta

Asi tolik jako hromadné popravy v USA v plynových komorách(zpravidla pro 5 lidí).
A že „za vším zlem hledejme Rusko“ – platilo jen do r.1984 !
90% světového obyvatelstva je toho názoru, že ruská zahraniční politika je asi tisíckrát lepší, než americká.
Muslimská bude Evropa jen diky našim politikům, kteří islám vítají…a takoví jako Gawlio si pak můžou na to v hospodě nadávat :DDD

MK44

Zda mohou? Takto položená otázka může přivodit různé spekulace. Například v tom smyslu, že islámští fanatici využili „zaneprázdněnosti“ OSN a NATO ukrajinskou krizí, stejně tak jako naopak, že ruská rozvědka podnítila islamistické povstání, aby komplikovala světové dění a nutila svět rozdělovat pozornost a tím ji odpoutala od svých akcí na Ukrajině. Stejně tak dobře můžou za „islámským státem“ stát zájmy zbrojařských koncernů, kterým by v případě stažení amerických vojsk z Iráku nejspíš poklesly příjmy.
Mohou. Ale jestli skutečně mají, pak se to pravděpobně nikdy neprokáže.

Mirdas

Snad v tom že se obě události dějí ve stejnou dobu fanatikama, kteří vše řeší jen násilím.
Vše svádí na západ a Ameriku, kterým závidí náskok skoro ve všech směrech.
Spojuje je snad jen vybavení.
Konta v dolarech, elektronika ze západu.
Zbraně z Ruska.

led

Boj o moc, boj o zisky, toto je spoločné pre akékoľvek politické i ekonomické hnutie na Zemi
Ani v jednom prípade nejde o „malého človeka“ ako o človeka, ale o ľudskú pracovnú silu + človeka odberateľa, o zdroj ich moci.
za krásnymi slovami „demokracia, viera v Boha, v jednote je naša sila“ skrýva sa bezohľadnosť jednotlivcov využívajúcich masy.