Avatar uživatele
Georgo2010

Mohou mít beran a býk harmonický vztah?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, anonym před 4636 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Proč by nemohli?
Znamení je jen jedna z teorií souladu, čínský kalendář má zase jiná a všechny zavání pověrami.
Objektivnější by byla psychoanalýza, která má přece jenom nějaký vědecký základ, ale protože v lásce žádná logika neplatí, záleží co oba cítí a jak si rozumějí.
Doplňuji:
Naopak, naše babičky říkávaly, že protivy se přitahují.
A něco novějšího – Chceš-li být s někým šťasten, hodně ho miluj, ale nesnaž se ho pochopit.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Mohou. A máme a už 35let.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

myslím, že na znamení až tak nezáleží…záleží na jedincích jak jsou vstřícní, tolerantní a mají pochopení

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Na kompatibilitu lidí podle znamení nevěřím :)

Já jsem býk, mamka je beran – a jsme nejlepší kamarádky. Když to funguje nám, proč by to nemělo fungovat i mezi partnery?

Víš, co máš vůbec nejlepší? O znamení partnera se nezajímat. Normálně spolu choďte, poznávejte se – a teprve až budeš cítit, že se znáte, že vám to klape a že je vám spolu fajn, zkus se ze srandy zeptat na znamení. Když zjistíš, že podle hvězd se vy dva k sobě absolutně nehodíte – ale tvoje srdce bude říkat úplný opak,… potvrdí se to, co říkám teď já: že hvězdy kecaj' ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Ano. Beran je energický, podnikavý, býk vytrvalý, pracovitý, je to perspektivní kombinace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
varg

mohou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek