Georgo2010

Mohou mít beran a býk harmonický vztah?

Nejlepší odpověď
anonym

Proč by nemohli?
Znamení je jen jedna z teorií souladu, čínský kalendář má zase jiná a všechny zavání pověrami.
Objektivnější by byla psychoanalýza, která má přece jenom nějaký vědecký základ, ale protože v lásce žádná logika neplatí, záleží co oba cítí a jak si rozumějí.
Doplňuji:
Naopak, naše babičky říkávaly, že protivy se přitahují.
A něco novějšího – Chceš-li být s někým šťasten, hodně ho miluj, ale nesnaž se ho pochopit.

Další odpovědi
dědapetr

Mohou. A máme a už 35let.

hanulka11

myslím, že na znamení až tak nezáleží…záleží na jedincích jak jsou vstřícní, tolerantní a mají pochopení

barnajka

Na kompatibilitu lidí podle znamení nevěřím :)

Já jsem býk, mamka je beran – a jsme nejlepší kamarádky. Když to funguje nám, proč by to nemělo fungovat i mezi partnery?

Víš, co máš vůbec nejlepší? O znamení partnera se nezajímat. Normálně spolu choďte, poznávejte se – a teprve až budeš cítit, že se znáte, že vám to klape a že je vám spolu fajn, zkus se ze srandy zeptat na znamení. Když zjistíš, že podle hvězd se vy dva k sobě absolutně nehodíte – ale tvoje srdce bude říkat úplný opak,… potvrdí se to, co říkám teď já: že hvězdy kecaj' ;)

Hlada

Ano. Beran je energický, podnikavý, býk vytrvalý, pracovitý, je to perspektivní kombinace.

varg

mohou