Avatar uživatele
Afroditka

Mohou mi vzít děti?

Jsem rozvedena, mam dve deti 9 a 7let. Rozvedla jsem se z duvodu domaciho nasili, pachanem na me. Před manželem jsme se ukryvaly i v domove pro matky s detmi. Manzel byl nekolikrat trestan, trest si odpykaval ve veznici ve Valticich, kde je i momentalne. neplatil nikdy alimenty na nase deti, neposilal jim ani pohled, dopis nic. A dnes jsem se dozvedela, že jeho druzka zada deti do svereni do pece. ja se o deti staram dobre…chtela bych vedet jak velkou sanci ma druzka byvaleho manzela, ktery je momentalne ve vykonu trestu, vzit mi deti. Omlouvam se za hrubky ale jsem z toho cela rozklepana, onu novinu jsem se dozvedela pred dvema hodinami. verte mi s kazdou matkou by to udelalo to same.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kapka, hanny 2, fablen před 4496 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

O tom by musel rozhodnout soud a důkežité bude posouzení ze sociálky. Pokud se o děti řádně staráte a žijí ve vyhovujícím prostředí tak družka vašeho bývalého má šance téměř nulové.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Pokud je to , jak píšete, věřte, že o děti nepřijdete. Ale chápu Vaše rozrušení. Pro klid duše kontaktujte pracovnici OSPOD /oddělení sociálně právní ochrany dětí/, která měla Váš případ na starosti v době rozvodu nebo v době pobytu v azylovém domě. Zavolejte tam či tam rovnou zajděte a vysvětlete jí svoji situaci a své obavy. Jistě Vás ujistí, že se není čeho bát, případně Vám poradí, co a jak, ví nejvíce o Vašem případu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Andělé

Kapka má pravdu. Chápu jak se cítíte…
Jsem také rozvedená kvůli domácímu násilí. Jestli je to tak,jak píšete,věřte,že žádný soud nedá děti do péče násilníkovi,za jeho minulost,který navíc seděl ve vězení a už vůbec né jeho družce.
Nebojte se,nechte je,at si sami přidělají zbytečné starosti.
Hlavu vzhůru a hodně štěstí! 🙂

před 4496 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek