martinka21

Mohou mi chodit peníze na účet, když nemám fyzicky kartu ještě u sebe?

Dnes jsem si založila studentské konto, kartu budu mít za 10 dní, ale paní v bance už mi dala číslo účtu a že už se můžu „koukat“ na internetové bankovnictví. Mám ale otázku, můžou mi peníze už na ten účet chodit, když ještě nemám fyzicky kartu u sebe? v

Nejlepší odpověď
setapouch

Ano. Můžěš dělat všechny operace mimo placení kartou a výběrů z bankomatu :)
Doplňuji:
Pozor na výběr na přepážce, je to jedna z nejdražších položek.

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě. Karta neni v tomto případě důležitá.

mojitek

nevím jak u studentskeho konta,ale já mám účet už xxx let a kartu jsem nikdy neměl…Ta s tím nemá nic společnýho,slouží pouze k výběru z bankomatu nebo k placení.Peníze si můžeš vybrat na pobočce nebo můžeš platit převodem

Quimby

No to se musíš zeptat v té bance, jestli je účet už aktivovaný. Ale když si dostala číslo+ můžeš do internetovýho, tak bych řekl, že ano. Maximálně se platba pár dní pozdrží a přijde později.

Pepa25

Můžou ti chodit na účet, uvidíš je v internetovém bankovnictví, ale zatím je nebudeš moci vybrat kartou …