Stříbrný

Mohou být kamarádi jden mladý a druhý o 20let starší?Je to vůbec vhodné

Kamarádství
léta
vhodnost

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Proč? Přátelství nemá žádná věková omezení. Naopak, starší kamarád může být pro mladšího obrovským přínosem a naopak to platí také. Starší mladšímu předává své zkušenosti, mladší staršímu elán a sílu do života. Mám několik lidí, o nichž mohu říci,že jsou to moji přátelé či kamarádi a jsou o 20 i více let starší, než já.

Další odpovědi:

Zlatý

Já mám kamaráda o 30 let staršího. Jestli si rozumíte, proč ne? U manželství je doporučeno, aby byli partneři zhruba stejně staří, přičemž muž o něco starší. U přátelství žádné takové omezení ani doporučení není a nebude.

Pokročilý

Ano, myslím, že v případě přátelství a kamarádství nehraje věkový rozdíl naprosto žádnou roli. Osobně mám mezi svými přáteli hned několik lidí, kteří jsou ode mě výrazně starší, někteří i 30 let. Jde o to, jak si lidé spolu rozumí.

Pokročilý

muze,proc by ne ...

Bronzový

Mezi přáteli věkový rozdíl nehraje vůbec žádnou roli.Naopak si myslím,že může být pro oba přínosem a obohacením.

Zlatý

pokud si rozumte nevidím v tom žádný problem

Pokročilý

Domnivam se,ze pratelstvi je postaveno na spolecnem porozumeni si a take fakt, podobnych postoju obu lidi a vek, zde nehraje zadnou roli,pokud si rozumi, napr. 15.lety mladik, s 35.letym muzem,maji si co sdelit a maji podobne nazory,domnivam se ,ze je vse v poradku.Nevhodne by to bylo, v to pripade,kdy by onen starsi, toho mldeho vedl ,k necemu nepristojnemu,nabadal by jej k zahalcivemu zivotu apd,ale pokud to tak neni a ti dva jsou opravdu pratele,neni to nic proti nicemu.

Pročby ne?Když se do někoho zamilujete a je o 15let starší řeknete že ho nemilujete kvůli rozdílu stáří?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.