Mohou andulky dýňová semínka, nebo vlašské ořechy?

Dobrý den, mám andulku asi 2 roky starou dnes nám došlo zrní a ve zverimexu je zavřeno. Bohužel ovoce ani zeleninu nechce jíst a spíše žere odpad co má na dně klece. Doma mám vlašské ořechy a dýňová semínka, tak se chci zeptat jestli ji to mohu dát. Předem děkuji
Doplňuji:
Moc děkuji, bohužel když jsem mu do klece dal ty semínka a ořechy hned k tomu přišel jen do toho ďobnul a nechal to tak. Tak snad ho hlad donutí si vzít.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dýňová semínka bez problému - lépe neloupaná (andulka se zabaví i nazobe), ořechy spíše v menší míře, odsahují hodně oleje (tuku)...

Doplňuji:
Netuším, co máš ještě doma - můžeš zkusit třeba i ovesné vločky či kukuřičné lupínky (samozřejme neochucené ;-)), sušené ovoce...
A - nemusíš čekat na zverimex - spostu z těchto věcí koupíš i v běžných potravinách (i to zrní - zejména třeba naklíčeným bys andulce udělal radost)...
;-)

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Bronzový

kablik

mám tak zmlsanou andulu, že žere jenom klásky senegalského prosa, normální proso v krmítku naprosto ignoruje, když jeden den nedostane klásek,huláká celý den ale do krmítka ani nepáchne...

Zlatý

gecco

;-DD
Není nad ptáka s vlastním názorem...
;-)

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 281
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.