Avatar uživatele
madmansimon

Mohou andulky dýňová semínka, nebo vlašské ořechy?

Dobrý den, mám andulku asi 2 roky starou dnes nám došlo zrní a ve zverimexu je zavřeno. Bohužel ovoce ani zeleninu nechce jíst a spíše žere odpad co má na dně klece. Doma mám vlašské ořechy a dýňová semínka, tak se chci zeptat jestli ji to mohu dát. Předem děkuji
Doplňuji:
Moc děkuji, bohužel když jsem mu do klece dal ty semínka a ořechy hned k tomu přišel jen do toho ďobnul a nechal to tak. Tak snad ho hlad donutí si vzít.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Neonka před 3322 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Dýňová semínka bez problému – lépe neloupaná (andulka se zabaví i nazobe), ořechy spíše v menší míře, odsahují hodně oleje (tuku)…

Doplňuji:
Netuším, co máš ještě doma – můžeš zkusit třeba i ovesné vločky či kukuřičné lupínky (samozřejme neochucené 😉, sušené ovoce…
A – nemusíš čekat na zverimex – spostu z těchto věcí koupíš i v běžných potravinách (i to zrní – zejména třeba naklíčeným bys andulce udělal radost)…
😉

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kablik

mám tak zmlsanou andulu, že žere jenom klásky senegalského prosa, normální proso v krmítku naprosto ignoruje, když jeden den nedostane klásek,huláká celý den ale do krmítka ani nepáchne…

před 3322 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

;-DD
Není nad ptáka s vlastním názorem…
😉

před 3322 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek