Avatar uživatele
hanicka.k.cb

Mohou (a budou) jíst potkani jedlé kaštany?

Budou jim chutnat? Nejsou pro ně „nejedlé“? A dostanou se dovnitř sami, nebo je nutné kaštan rozloupnout?
A co např. liči? Mohou jej potkani konzumovat?
Děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3764 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Odpoveď byla označena jako užitečná

S těmi kaštany bych se nebál, pokud budou vařené.
Více zde:
http://mandarin­s.wz.cz/k-vhodna_a_nevhod­na_strava.php
Doplňuji:
P.S.: Zdroj je sice pro křečky, ale vycházím z jejich podobného trávení. Takové zkušenosti, že bych jim dával co mne napadne totiž nemám ))

Upravil/a: beer

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Žádný přesnější zdroj (Beer) na zodpovězení tvé otázky jsem nenašel.
Jenom by mne zajímalo, proč lidi chcete neustále těm svým chovancům cpát cokoliv vás napadne! Už tady bylo cukroví pro koně, teď toto, ap. Mám-jí ve své péči jakékoliv zvíře, tak mu dávám ověřené a prospěšné potraviny a přece nebudu experimentovat s hloupostmi a kvůli tomu případě ohrožovat jeho zdraví, nebo dokonce život! Takovým lidem bych držení zvířete zakázal.
Sorry, toto je můj názor 😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Potkani, kteří žijou v kanále, sežerou kdoví co. Jedlé kaštany pro domácího potkana určitě nebudou problém. A dovnitř se dostane zcela určitě i bez oloupání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krakis

Bože,bože…tak snad jedině se šlehačkou ! a nezapomeň jim dát na ocásek růžovou mašličku,jinak jim nebude chutnat !

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

Podle Vašich minulých reakcí na předešlou otázku mi není příliš jasné jestli Vám jde o názor někoho kdo skutečně chová potkánky přes 20 let nebo o to co právě slyšet chcete..

před 3764 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek