Mohou (a budou) jíst potkani jedlé kaštany?

Budou jim chutnat? Nejsou pro ně "nejedlé"? A dostanou se dovnitř sami, nebo je nutné kaštan rozloupnout?
A co např. liči? Mohou jej potkani konzumovat?
Děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

S těmi kaštany bych se nebál, pokud budou vařené.
Více zde:
http://mandarins.wz.cz/…
Doplňuji:
P.S.: Zdroj je sice pro křečky, ale vycházím z jejich podobného trávení. Takové zkušenosti, že bych jim dával co mne napadne totiž nemám ))

Další odpovědi:

Zlatý

Žádný přesnější zdroj (Beer) na zodpovězení tvé otázky jsem nenašel.
Jenom by mne zajímalo, proč lidi chcete neustále těm svým chovancům cpát cokoliv vás napadne! Už tady bylo cukroví pro koně, teď toto, ap. Mám-jí ve své péči jakékoliv zvíře, tak mu dávám ověřené a prospěšné potraviny a přece nebudu experimentovat s hloupostmi a kvůli tomu případě ohrožovat jeho zdraví, nebo dokonce život! Takovým lidem bych držení zvířete zakázal.
Sorry, toto je můj názor ;-)

Zlatý

Potkani, kteří žijou v kanále, sežerou kdoví co. Jedlé kaštany pro domácího potkana určitě nebudou problém. A dovnitř se dostane zcela určitě i bez oloupání.

Pokročilý

Bože,bože....tak snad jedině se šlehačkou ! a nezapomeň jim dát na ocásek růžovou mašličku,jinak jim nebude chutnat !

Diskuze k otázce

Zlatý

mojitek

Podle Vašich minulých reakcí na předešlou otázku mi není příliš jasné jestli Vám jde o názor někoho kdo skutečně chová potkánky přes 20 let nebo o to co právě slyšet chcete..

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.