Oprah

Mohly by jste laskavě pořádně číst otázky???

Marně se snažím na netu najít katalogy na svatební oznámení,PRÁZDNÉ,to znamená bez oznámení,abych si do nich svoje vlastní vyrobené mohla vlepit.Připadá mi že JÁ píši o voze,a VY o koze.Chodí mi odpovědi opravdu nesmysné,tak si příště otázku pořádně přečtěte,a když nevíte,tak na ni neodpovídejte­.Nejsem jediná,i jiné otázky mají hloupé odpovědi,které jinému nepomohou,to vám jde opravdu jen o body??

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat na citovanou stránku. Po jejím otevření se v levém sloupci objeví různé nápisy. Prohlédněte si je a některé otevřete. Zkuste např. kliknout na nápis Kartičky CARDS, třeba se Vám některá bude hodit. Když to nebude to pravé ořechové, tak promiňte.

Zdroj: http://marimu­sic.webovastran­ka.cz/image/1165_TA­PETY_%2A_WALLPA­PERS

Další odpovědi
standa

Myslím, že tímto konfrontačním způsobem si laskavé ´odpovídače´ nezískáte ☹

Co kdybyste si zkusila pomoci sama !

LuciJe

Přiznám se, že Vaše otázka ani pro mě není příliš srozumitelná. Pokud byste svůj požadavek dokázala zformulovat lépe, patrně by se Vám dostalo i přesnějších odpovědí.

Nuk nuk

Já sice asi rozumím, co hledáte a sháníte, ale popravdě řečeno, nikde jsem neviděla prodávat nic takového, co by odpovídalo Vašim potřebám.
Zkuste níže uvedený odkaz na výrobce fotoalb. Vzhledem k tomu, že se jedná o soukromého výrobce, je možné, že bude vstřícný a na Vaši objednávku Vám vyrobí i album, kam pohodlně vložíte své výrobky a návrhy, podle rozměrů, které si zadáte.

Zdroj: http://www.tvvv­.f.cz/fotoalba­.htm

fortin

Aspoň nám tu nemusíte dávat palce dolů. Když si někdo vůbec dá tu práci aby se Vám mohl věnovat a pomoct Vám. Co je komu po vaší svatbě? Věřte že ti co odpovídají to nedělají z legrace.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=Q2o­U7bV1Cq8&featu­re=related