Nechápavé

Mohlo by to být slepé střevo?

Od užívatele Ganymede:

Ahoj asi hodku me poboliva prave podbrisko, mam teplotu 37.4 a picha to vystreluje to do zad, ale na poklepani to nejak neboli plus mam zacpu a hysteraky :D k doktorovi se bojim, nemam ji v lasce a nevim co delat.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Dej si mlíko a okurky a pořádně se vy..... To bude tou zácpou, když píšeš, že na poklep – omak to není bolestivé.

Další odpovědi
briketka10

A co, když se přejedla a zapíchla si kostičku od kapra
a má ho podrážděný, taky jsem ho měla 2× a potřetí
jsem šla pod kudličku a přežila. Přijela sanitka já byla
ještě malá asi desetiletá holka.

lexx

studenej obklad, led do igelitového sáčku, přiložit a tak…pokud se dostaví zvracení tak k tomu doktorovi raděj běž s podezřením zánět appendixu

jirka F

Může to být cokoliv plyny,větry,střevní chřipka,málo pití tou zácpa.

ReHu

Kdo poklepával?
Určitě to bylo provedené správně?