LuK4S3k CZ

Mohlo by se stát když by se omylem kopl míč do monitoru,že by se to projevilo až po nějaké době?

Mohlo by se stát když by se omylem kopl míč do monitoru a ten dál normálně fungoval že by se to projevilo až po nějaké době ?

Nejlepší odpověď
Quimby

Jžs to je otázka :D
No teoreticky mohlo, ale v monitoru neni moc pohyblivejch částí, vše je přidělaný, takže pokud něco neupadlo hned, tak to asi neupadne.
Samotnej displej toho celkem dost vydrží, takže pokud neni poškozenej, tak by měl fungovat.

Další odpovědi
anonym

…„náhodou“…
😁
Jo – stát by se to mohlo, otřesy technice neprospívají.

Alesh

Jo, až skončí MS ve fotbale, tak se to pose*e. 🙂

Nazdar Bazar

Zaplat pánbuh že není ms v hokeji…