Krčálek

Mohli byste mi prosím poradit nějakou dobrou knížku od Verna? Děkuji

Nejlepší odpověď
iceT

Všechny knížky,co jsem četla od J.V. byly dobré-Pět neděl v balónu,Oceánem na kře ledové,Dva roky prázdnin,Tajuplný ostrov,Cesta kolem světa,20 000 mil pod mořem,Patnáctiletý kapitán…

http://knihy.ab­z.cz/obchod/au­tor-verne-jules-verne

Další odpovědi
venkovan

Za jednu z nejlepších považuji Tajuplný ostrov. Jako ve většíně verneovkách je to příběh o určité vůli lidí překonat nepříznivé životní situace.
Ale stejně tak bych mohl vyjmenovat dalších minimálně dvacet knih z myslím 60–80 co Verne napsal (u některých titulů není jisté, kdo je skutečný autor.).