Epson

Mohli byste mi doporucit nejaky pisničky na BLUES,JIVE,MA­ZURKU,WALTZ ?

chci zeptat.. chodím do zakladnich tanecních a chtel bych si to trenovat i doma na muziku doma a zlepsovat se .. Mohli byste mi doporucit nejaky pisničky na BLUES,JIVE,MA­ZURKU,WALTZ ? :) zatim sme se nic neucili i kdyz rikal ze se jich naucime 5 ale napocital sem jen 4..

Odpovědi
mosoj

Rád bych Ti pomohl, ale jak vidíš mám ve znaku medvěda… snad se někdo najde.

Danča84

blues – život je jen náhoda, jednou jsi dole jednou nahoře…
mazurka – měla babka 4 jablka a dědoušek jen 2…
waltz a jive nevim (teda slyšim to, ale nedokážu písničku pojmenovat)
ještě se učí:
čača – nejlíp se máš když jezdíš v kočárku, to se život nejvíc usmívá (maminka si jistě vzpomene)
samba – kapkama se procházím co v rytmu samby zní
valčík – tuhle písničku chtěl bych Ti lásko dát, ať Ti každej den připomíná
polka – když si bájčnou ženskou vezme báječnej chlap
a rumba a foxtrot, ale na ty mě taky nic nenapadá.
Neboj, i kdybys doma netrénoval jistě to v pohodě zvládneš. Do tanečních málokdy chodí lidi co už něco umí. Až se naučíte základní kroky, začnete přidávat otočky a podobně a několik posledních lekcí budete jen sami tančit a opakovat si co umíte, mistři vás budou jen v případě nutnosti opravovat. Dostaneš to do krve, taneční nejsou matika:-)