peterd108

Mohli byste mi doporučit nějaký dobrý dotykový telefon s dvb-t tunerem do 5000 Kč

Nejlepší odpověď
Bedy

Ale kdepak. Mobily s DVB-T tunerem existují a sehnat se dají, ale jen málokdo o tom ví.

K dotazu. Já s těmito telefony nemám moc zkušeností, nemohu tedy nic doporučit, pod nic se podepsat. Berte toto jen jako takový návrh. Zkuste kouknout na myPhone 8855, jednou jsem ho v ruce měl, je to sice laciné, ale umí dost věcí, měla by tam být i podpora sociálních sítí, je tam internetový prohlížeč, wifi, je to postavené na Javě, ale menu je ve stylu iOS. Prostě PRC. Co si však pamatuji, tak telefon byl v angličtině – nevím, jak je to s češtinou, zas detailně jsem to nezkoumal. Proto bych doporučoval se informovat u prodejce – pár obchodů to určitě ještě prodává – není to zas nějak dlouho, co jsem to měl v ruce a nevěřím, že by o to byl nějaký veliký zájem.

Umí jak DVB-T, tak i analog, má podporu EPG, takže pokud chcete telefon na to, abyste tam sledoval televizi, tak tohle by mohlo být asi dobré. Obraz docela dobrý, zvuk taky nebyl špatný.

Jinak co jsem si zadával do Seznamu, tak ještě nějaké mobily jsem našel, opět nějaké „no name“, ale to už jsou spíš staršího data, netuším, jestli se to ještě prodává, na internetu jsem to v žádném obchodě nenašel. Prostě buď to v krámu nebylo nebo to už je vyprodané.

Další odpovědi
LuK4S3k CZ

Bedy ti určitě pomůže, on se v tom profesionálně vyzná.

anonym

Chceš mobila nebo TV? http://www.he­ureka.cz/?h[fraze]=TELEFON+DVB-T&m=f&min=&ma­x=&o=3&f=4

pavlos1113

žádný mobil s dvb tunerem nesezenez,jediné tuner dokoupit
Doplňuji:
http://www.con­rad.cz/bezdra­tovy-dvb-t-tuner-icube-tivizen-nano-pro-ios-a-android-wlan-cerna.k944036