roman.semora

Mohli byste mi doporučit kvalitního právníka na spor s OSA, INTERGRAM?

Nejlepší odpověď
martinhak

Z osobní zkušenosti mohu doporučit Advokátní kancelář v Hradci Králové www.akhk.cz , jelikož díky ním jsem vyhrál soud s kolektivním správcem INTERGRAM

Další odpovědi
ivzez

Z hlavy nevím odkaz, ale podívejte se na web pirátů,
popisují tam, jakou hudbu hrát, aby člověk nemusel
těm vydřiduchům platit, a postupy pro některé případy.

Pokud neuvedete víc, těžko k tomu cokoliv poradit.

Mc Merkurion

… tak s těma vydřiduchama se nesuď, to ti jako laik poradim, protože maj plno právníků, kteří z tebe sedřou kůži …

cukrar

Že by podrobnosti zde:
http://pravo.po­radna.net/q/vi­ew/15667-jak-se-ubranit-proti-kolektivnim-spravcum-intergram-osa-oaza