Katusa

Mohli byste mi dát tipy na rychlá snadná dobřeohřívatelná jídla která se dobře vaří v malých porcích?

Vařím přítelovi obědy do práce a už mi došla inspirace, zároveň se mi nechce stát každý den hodiny u sporáku, protože se musím učit do školy. Takže předem děkuji za jakékoliv návrhy

Nejlepší odpověď
jmhad

To záleží na tom,zda chceš vařit klasiku,z polo­tovarů nebo z Vitany.A nebo si pořídit jídlonosič a nechat si dovézt z řady nabídek z hospody,Armády spásy,sociálky a pod. My takhle v hospodě vaříme cca 100 jídel za 60 kaček každý den a je spokojenost, protože za tyhle peníze se dnes pro jednoho vařit nevyplatí.Na tu klasiku je řada dobrých kuchařek i na netu.