Kuliočková

Mohli byste doporučit dobrý fotoaparát do vody?

Chtěla bych fotit ve vodě, ale nevím jaký dobrý foťák… Nemáte zkušenosti s foťákem, se kterým můžu do vody a fotit? 🙂 Předem děkuji.. 🙂

Odpovědi
autacek

To je trochu problém, existují jednorázové foťáky na kinofilm (to je asi nejlevnější řešení), pak existují profi vodotěsná pouzdra, mnohdy třeba i na konkrétní typ foťáku. Ještě přichází v úvahu vyrobit si pouzdro vlastní, kde je třeba zaprvé zachovat vodotěsnost, přitom však moci ovládat alespoň tlačítko spouště, druhým požadavkem pak je průzor z pouzdra, kde by mělo docházet pokud možno jen k minimálnímu zkreslení.

Se starým kompaktem bych asi zkusil i experimentovat, třeba ve vodotěsné plastové taštičce…

mikee.nikee

Stačí normální fotoaparát a a netu seženeš vodotěsné pouzdro do vody i do 150–200 Kč :)