lenka.seda

Mohli by jste mi dát tip na film? Spíše komedii.

Měla by to být komedie jako:
zpověď královny střední školy, zbožňuju svatby, hudbu složil slova napsal, moderní popelka, Vdáš se a basta…

Moc děkuji za tipy.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít další odpovědi. Snad si z množství nabídek vyberete.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­72&q=komedie&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
leporela22

Klikař charlie
komedie

Zdroj: www.kfilmu.net/fil­my.php?sekce=in­formace&film=go­od-luck-chuck

Rufus

Já úplně náhodou a proto bez jakéhokoliv očekávání si pustila Vánoce naruby a dost jsem se nasmála…