Gloor

Mohla být káva i ve středověku?

No, vím že káva pochází z Arábie, ale stejně. Já totiž píši jednu povídku, která se odehrává ve středověku. A potřeboval bych, aby se tam objevila právě káva. Jenže, jestli káva tenkrát nebyla, tak nechci napsat blbost.

Nejlepší odpověď
mojitek

Zalezi KDE se ten pribeh odehrava,jestli jde o Evropu,tak na kávový dýchánky zapomente 😉

PS: Kropitko- chtel jsem Vam dat palec hore,ale ukazalo mi to toto :

„Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.
Tato funkce omezuje podvodné chování na tomto serveru“
Doplňuji:
ja na ty body aztak zase nehraju.Spis me potesi,kdyz treba nekomu odpovim,pomuzu a dotycny podekuje. Kazdopadne ale dekuju.
Jinak tohle nove opatreni s palcema si myslim ma svuj duvod ktery se tu pred casem resil.Ale jde to uplne mime me