Avatar uživatele
anonym

Mohla bych mít zlomeninu ramenniho kloubu?

Dnes ráno jak jsem se probudila, tak mě trochu bolelo rameno. Teď mě trochu bolí, ale jenom když se chci pro něco natahnout. Není to velká bolest. Mohla bych to rameno mít zlomené? A mohla bych si to zlomit ve spánku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2982 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
UltraFan

Rameno se ti jen tak během spánku nezlomí, to mi věř 🙂

Zřejmě si spala v nějaké nepřirozené poloze (třeba si měla ruce nad hlavou) a tak se ty ramena trochu namohli. Já to občas mívám taky a vždy mi to během dne odezní 🙂

Pokud ti to neodezní, tak si to zkus potřít nějakými bylinnými mastmi a kdyby to neodeznělo do týdne, tak navštiv ortopeda, nebo fyzioterapeuta 🙂

Ale neboj, uvidíš, že během dneška to odezní 🙂

Upravil/a: UltraFan

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
brillant

Zeptej se matky, jak si tady uvedla u nějaké z dřívějších otázek tak je doktorka. Určitě ti správně odpoví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Danina65

Niki, už dvě otázky o možném zlomení?Něčeho se bojíš?Zlomenina jako taková nebolí, kost nemá nervíky, ale bolí to, co si při invazivním zlomení pošramotíš.Vazy, svaly, úpony atd.Ale máš pravdu, někdy to je na hrozivý pád ale moje neteřinda seděla na zíďce sotva 80 cm vysoké, převážila se dozadu, vypadalo to jako sranda a byla to zlomená klíční kost.Že by ve spánku, ještě jsem to neslyšela, ale lidé občas umí být snaživí.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Když to bolí trochu, určitě to není zlomené. Zlomenina bolí o něco víc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek