Mohla bych mít zlomeninu ramenniho kloubu?

Dnes ráno jak jsem se probudila, tak mě trochu bolelo rameno. Teď mě trochu bolí, ale jenom když se chci pro něco natahnout. Není to velká bolest. Mohla bych to rameno mít zlomené? A mohla bych si to zlomit ve spánku?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Rameno se ti jen tak během spánku nezlomí, to mi věř :-)

Zřejmě si spala v nějaké nepřirozené poloze (třeba si měla ruce nad hlavou) a tak se ty ramena trochu namohli. Já to občas mívám taky a vždy mi to během dne odezní :-)

Pokud ti to neodezní, tak si to zkus potřít nějakými bylinnými mastmi a kdyby to neodeznělo do týdne, tak navštiv ortopeda, nebo fyzioterapeuta :-)

Ale neboj, uvidíš, že během dneška to odezní :-)

Další odpovědi:

Stříbrný

Zeptej se matky, jak si tady uvedla u nějaké z dřívějších otázek tak je doktorka. Určitě ti správně odpoví.

Pokročilý

Niki, už dvě otázky o možném zlomení?Něčeho se bojíš?Zlomenina jako taková nebolí, kost nemá nervíky, ale bolí to, co si při invazivním zlomení pošramotíš.Vazy, svaly, úpony atd.Ale máš pravdu, někdy to je na hrozivý pád ale moje neteřinda seděla na zíďce sotva 80 cm vysoké, převážila se dozadu, vypadalo to jako sranda a byla to zlomená klíční kost.Že by ve spánku, ještě jsem to neslyšela, ale lidé občas umí být snaživí.:-)

Zlatý

Když to bolí trochu, určitě to není zlomené. Zlomenina bolí o něco víc.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.