Avatar uživatele
anonym

Je pálení možným příznakem nataženého svalu?

Před asi 12 dny jsem udělala nějaký divný pohyb a hned mě začlo trochu pálivě bolet vzadu u kolene. Nebyl tam žádný otok ani modřina a ještě ten den ta bolest zmizela a pak už to nebolelo. Ale když mě na začátku bolelo, tak jsem mohla normálně chodit, nebyla to velká bolest. Mohl to být natažený sval? Jak k sem to udělala, tak jsem to trochu chladila, ale jenom chvíli. A když se ten sval natáhne, tak se tam udělá zánět a je možné, že z toho zánětu bych mohla mít zvetsenou slezinu?

Četla jsem, že slezina je zodpovědná za imunitní systém, no a taky jsem četla ze když se natáhne sval tak se tam udělá menší zánět. No a přece když máte někde zánět, tak se vám slezina zvětší, protože nějak reaguje na ten zánět. Je to tak? http://www.ule­kare.cz/porad­na-lekare/zvetsena-slezina-32294

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2944 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Quimby

Proč by se měl při natažení svalu dělat zánět? Proč by se měla zvětšit slezina? Jak souvisí koleno a slezina?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Danina65

A nebyla jsi tady pod jiným nickem?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MobilManiak

A jak jste zjistila, že máte zvětšenou slezinu?

Nicméně, pokud se Vám při natažení svalu udělá zánět, tak bude tak malilinkatý, že se slezinou to nebude nijak souviset! Pokud si myslíte, že máte zvětšenou slezinu, jděte za doktorem,mohlo by to být vážné!

Upravil/a: MobilManiak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

To co popisuješ nemá nic společného s nataženým svalem. Je to blábol.
Neni mě zcela jasné, proč se na záněty a slezinu nezeptáš mámy. Psala jsi že je doktorka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek