ivzez

Mohla by zmínka o Odpovědích.cz v ČT nějak ovlivnit zdejší návštěvnost?

ČT vysílá spoty k používání PC a internetu. Ve včerejším spotu moderátor hovořil
o možnostech ptát se v internetu. Zmínil dva zahraniční a dva české portály.

Může se zmínka z takového pořadu promítnout do návštěvnosti?

Pro ty, kdo spot v ČT neviděli, přidávám odkaz na YT:
https://www.y­outube.com/wat­ch?feature=pla­yer_embedded&v=KtJ5cb­WV-IU

[Předchozí otázku jsem formulovala špatně.
Doufám, že tato nebude brána jako opakování.]

Nejlepší odpověď
annas

V TEV jsem neviděla, zhlédla podle vašeho odkazu. Když se tehdejší spolumajitel Odpovědí ing. Štipek objevil v TEV v pořadu Den D, stránka Odpovědí byla doslova zahlcena dotazy. Někteři přišli ze zvědavosti, jiní zůstali.

Těžko říct, zda se bude situace opakovat, spoty totiž všichni nesledují.
Ale už poradna není to, co bývala …

Mám nový počítač, přišla jsem o oblíbené položky, nemůžu najít odkaz, kde jsou hodnoceny porady. Stránka se objevila v souvislosti se vznikem poradny pohodna. Autor uváděl, že v roce 2011 patřily Odpovědi k nejlepším poradnám. Předstihly dokonce Poraďte.cz. Pokusím se odkaz vyhledat a vložit do dodatku nebo do diskuse.

Jinak odkaz na Den D, video už už není dostupné.

http://finance­.idnes.cz/den-d-je-to-tunel-shodli-se-investori-dve-/inv.aspx?c=A110215­_141224_inv_sov
Doplňuji:
Podařilo se mně článek od autora Pavla Soldána najít.
Pod hlavním textem vlevo jsou uvedeny odkazy na další poradny včetně Odpovědí.cz. Jde o jeho subjektivní hodnocení, ale domnívám se, že má pravdu – prudký nárůst, ale později propad.

http://www.hup­s.cz/blog/682-pohodova-poradna.html

jinak diskuse

Další odpovědi
bolak

Určitě, a nejlepší je jak tam dali náhled webu po tom co zmínili Odpovědi.cz, a hned 1. otázka: Může mít jorkšír SESTŘICH..? a hned pod tím 2. vzorová otázka: Jak VYROBYT dárek pro bratra? :)) to o něčem vypovídá :)) no prostě elita..

gecco

…"Mohla by zmínka o Odpovědích.cz "…? – mohla, asi by někteří diváci vůbec zjistili, že taková stránka existuje…
😉
Ale z lidí, kteří se na netu pohybují, už i Odpovědi asi znají všichni – a pokud nemají zájem, nějaký spot je těžko přesvědčí k návštěvám.

anonym

Návštěvnost určitě ano,ale cenzuru jaká je tady ,to ne.

Emefej

Netuším, jakou měl ten pořad sledovanost, na návštěvnost webu to bude zřejmě mít pouze velice malý vliv.