Vicki

Mohla by tohle už byt šikana?

Podpasove chování,zdanli­ve,,pratelske,,pos­míváni a zesmesnovani a stále omilani typu:jak můžeš takovouhle muziku poslouchat, zesmesnujici pohledy atd.?

Nejlepší odpověď
klumprt

Může to být ledacos. I paranoia.

Další odpovědi
Lamalam

Je to šikana nejhrubšího zrna. Otázkou „Jak to můžeš poslouchat?“, mě rodiče drsně šikanovali celou pubertu.

arygnoc

určite nie šikana, ale vlastná hlúposť.
prečo ste v spoločnosti, ktorá vás nerešpektuje? (no dobre, rodina je kapitola sama o sebe)

zmeňte proste priateľov na takých, ktorí majú podobné záujmy.

;-Q

Minas

když posloucháš 1D a nebo JB tak se k ním přidám, pokud posloucháš cokoliv jenom ne teen pop tak je to otravování, ale je dobré stím něco dělat .. btw co posloucháš ? :)

zzzlatokopka

To je věc pohledu, těžko takhle soudit.

Můžeš se sebrat a odejít ood nich? Pokud ano a nebudou ti v tom bránit, tak to šikana není. Posmívání je sice hloupé, ale není to šikana.

Šikana to je pokud by ses tomu nemohla vyhnout, nemohla bys odejít jinam.

Nevíteto?

Nepřijde mi to jako šikana, ale nedokážu to posoudit. Nevím jak si mám představit kromě těch otázek (nepovažuju za šikanu) zesměšňující pohledy, zesměšňování a podpásové chování.

hanny 2

Je to přinejmenším manipulátorské chování.

Jen tak pro představu si přečti –

http://drobna­kubalik.blog.id­nes.cz/c/464088­/laska-a-manipulace.html

RyuzakiKate

Ježišmarjá, z tohohle si nedělejte srandu, to je fakt nepříjemná věc. Každýmu může bejt jedno, co kdo poslouchá, dokud mu to necpe před ksicht. Pokud je to ve třídě, asi tomu těžko unikne.. Hranice šikany jsou různé, záleží na tom, jak to cítí oběť, jestli mu to ubližuje a nedělá dobře, může to být považováno jako šikana. Takže pokud je to v raném stádiu, ještě s tím můžeš něco dělat, ohradit se, ale jakmile to necháš zajít dál, může se to zhoršovat… =/

anonym

Dementní zákeřnost vás bude beze sporu doprovázet celý život on se totiš vždycky někdo najde,je potřeba se na to povsnést a najít si časem zasloužené teritorium,takový je hold život.