Mohla by se krev v případě nouze použít jako pití?

Nejlepší odpověď
kumbíček

myslim si že jo ale v přípedě nouze bych asi spíš volil moč…

Další odpovědi
Drap

Urřitě, ale žízeň by mnoho asi nezahnala, a hlavně nedalo by se jí vypít více.

Alesh

Asi jo, ale žádná sláva by to asi nebyla. Taky by asi záleželo, z čeho by ta krev byla.
Jinak si myslím, že to bude bráno spíše jako potravina stejně jako mléko, to se též nezapočítává do pitného režimu.

Adula.57

Myslím si, že vše co je tekuté by se dalo použít v případě nouze k pití, a je jedno jestli to je krev, ale musí to být stejná krevní skupina a nesmí to být jedovaté.

hanny 2

Jako ve stylu „Čachtické paní“?Myslím,že ano,třeba bys omládl,ale musela by být „panenská“.

samicek333

Nevím, kde byste ji chtěl shánět dostatek k pití, ale asi ano.

mosoj

Krev obsahuje cca 8 % vody. Takže ano, toto množství vody by se dalo využít k zavodnění organismu. Nic moc, že.