fcoop

Mohla by chem.značka Cu (měď) znamenat za „jistých okolností“ i něco jiného?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Tak se dříve bavili mezi sebou číšníci po ukončení hárku:Jaký bylo dnes CU?(co ukradneš)nebo používali KKD-každá koruna dobrá.

Další odpovědi
Drap

Ano

Třeba když manželka chemička napíše manželovi :
Cu, mlíko, chleba = kup rum,mlíko a chleba
Ale samozřejmě by to mohlabýt i řada dalších věcí

anonym

Ano

Me hlavne zajimaji ty : Jiste okolnosti . !
🙂 -iv-

Alesh

Ano

Podobně, jak psal kolega … tak nám učitel na gymplu ukazoval celou zašifrovanou větu:

1000000000! Cu! … Milý Jardo! Kup rum! 🙂

tom004

Ano

Za „jistých okolností“,může cokoliv,znamenat cokoliv. 🙂

anonym

Ano

Dtto, co Drap, ovšem Jami v diskuzi – taky dobrý.

filva

Ano

Vlk-Gabriela

Ano

Měď není jen ušlechtilý kovový prvek, ale také krychlový minerál.

anonym

Ještě něco říká necyklopedie:Měď, chemická značka Cu, latinsky cuprum, nebo kuprum, přesněji řečeno kupte si rum (Cu také pramení z klasické hlášky že: Cikáni Ukradli! Jelikož se jedná o Měd, je tato hláška zcela místná), je ušlechtilý kovový prvek načervenalé barvy, používaný člověkem již od starověku. Jeden z chemických prvků Meresjevovy periodické tabulky

anonym

Jami .. 🙂 -iv-