smatka

Mohl to být potrat?

Mohla jsem potratit ve 13 tydnu, kdy ze mne sršela krev a ve sprše ze mne vypadl kus podobný kusu jater o prumeru 8–10 cm.Poté krvacení ustalo a vše bylo rychle a bez bolesti. děkuji
Doplňuji:
Neřekla jsem, že si myslím, že by to byl plod. A nesvéprávná také nejsem. Ihned jsem volala své lékařce a ta mi řekla, že pokud krvácení ustalo mám si lehnout a odpočívat, že to není nic strašného. Tak tady neurážejte a nekritizujte. Napsala jsem to sem proto, že její odpověď mne zaskočila. Svou situaci jsem vyřešila jinak. Takže děkuji za vaše užitečné rady.

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

ježišmarjá – když jsem těhotná a „srší“ ze mě krev, tak si volám rychlou! a jestli jste si jí nezavolala, tak k tomu doktorovi koukejte naklusat co nejrychleji a to okamžitě!

ve 13. týdnu už plod začíná připomínat dítě
http://www.ba­byonline.cz/te­hotenstvi-tyden-po-tydnu/13-tyden

  • rozhodně to není kus jater – to vypadá na nějakou uvolněnou sliznici… ale prostě vás musí (!) zkontrolovat lékař

Doplňuji:
tak tuhle lékařku bych vyměnila… v těhotenství se občas může objevit tzv. špinění – to bych neřešila…

ale krvácení, jak ho popisujete, rozhodně nebrat na lehkou váhu – já bych se bez ohledu na telefonickou radu určitě nechala prohlédnout „naživo“ a pro jistotu nějakým jiným lékařem

teď tedy přeju, ať je s vámi i s malým všechno v pořádku a hlídejte se :)

Další odpovědi
pusinka50

OKAMŽITĚ, A TO ALE OKAMŽITĚ MAZEJ KE GYNEKOLOGOVI. BEZ OBJEDNÁNÍ, JEN ZAVOLEJ A VYSVĚTLI, CO SE TI STALO A JDI HNED, může to býtNEJLÉPE JEŠTĚ DNES!! Dítě ve 13 týdnu nevypadá jako kus jater, a jestli z tebe „sršela“ krev, do prčic, to jsi úplně nesvéprávná, když se ptáš tady na odpovědích a nezavoláš a nejedeš k lékaři!!!! Kolik ti je let, že jsi natolik naivní, že myslíš, že se to samo spraví!!!!!?????

bububabu

Jak z člověka něco vypadne nemůže to být nikdy nic nad čím by se jen mávlo rukou, tak jak na mě působí to co píšeš že řekla lékařka!

Helena114

Už jste s tím byla u doktora? A co Vám řekl? Samozřejmě se Vám nijak nechci šťourat v soukromí, ale velice mě to zaujalo…Doufám, že jste s miminkem v pořádku.

arygnoc

neurážajte sa a NEMYSLITE – zavolajte sanitu, taxi a do nemocnice.
ak máte „to, čo z vás vypadlo“, zobrať so sebou.

a vymeňte gynekologičku, prípadne na §u podajte trestné oznámenie. takto žiaden lekár nejedná.

akékoľvek krvácanie (i bez vypadávania čohokoľvek) v gravidite je pádny dôvod na OKAMŽITÚ návštevu nemocnice (nie ambulancie gynekológa).

smatka

Jak říkám, vše už je vyřešeno. Moc děkuji za radu

bolak

a jak se to vyřešilo?

smatka

Dnes nás propustili z nemocnice. Byla to krevní sraženina.

bolak

krevní sraženina Luděk

arygnoc

hlavne aby to dobre dopadlo pre potomka, a pre vás, samozrejme tiež.

smatka

Děkuji