Avatar uživatele
smatka

Mohl to být potrat?

Mohla jsem potratit ve 13 tydnu, kdy ze mne sršela krev a ve sprše ze mne vypadl kus podobný kusu jater o prumeru 8–10 cm.Poté krvacení ustalo a vše bylo rychle a bez bolesti. děkuji
Doplňuji:
Neřekla jsem, že si myslím, že by to byl plod. A nesvéprávná také nejsem. Ihned jsem volala své lékařce a ta mi řekla, že pokud krvácení ustalo mám si lehnout a odpočívat, že to není nic strašného. Tak tady neurážejte a nekritizujte. Napsala jsem to sem proto, že její odpověď mne zaskočila. Svou situaci jsem vyřešila jinak. Takže děkuji za vaše užitečné rady.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3723 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pokazdejinak

ježišmarjá – když jsem těhotná a „srší“ ze mě krev, tak si volám rychlou! a jestli jste si jí nezavolala, tak k tomu doktorovi koukejte naklusat co nejrychleji a to okamžitě!

ve 13. týdnu už plod začíná připomínat dítě
http://www.ba­byonline.cz/te­hotenstvi-tyden-po-tydnu/13-tyden

  • rozhodně to není kus jater – to vypadá na nějakou uvolněnou sliznici… ale prostě vás musí (!) zkontrolovat lékař

Doplňuji:
tak tuhle lékařku bych vyměnila… v těhotenství se občas může objevit tzv. špinění – to bych neřešila…

ale krvácení, jak ho popisujete, rozhodně nebrat na lehkou váhu – já bych se bez ohledu na telefonickou radu určitě nechala prohlédnout „naživo“ a pro jistotu nějakým jiným lékařem

teď tedy přeju, ať je s vámi i s malým všechno v pořádku a hlídejte se :)

Upravil/a: pokazdejinak

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

OKAMŽITĚ, A TO ALE OKAMŽITĚ MAZEJ KE GYNEKOLOGOVI. BEZ OBJEDNÁNÍ, JEN ZAVOLEJ A VYSVĚTLI, CO SE TI STALO A JDI HNED, může to býtNEJLÉPE JEŠTĚ DNES!! Dítě ve 13 týdnu nevypadá jako kus jater, a jestli z tebe „sršela“ krev, do prčic, to jsi úplně nesvéprávná, když se ptáš tady na odpovědích a nezavoláš a nejedeš k lékaři!!!! Kolik ti je let, že jsi natolik naivní, že myslíš, že se to samo spraví!!!!!?????

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bububabu

Jak z člověka něco vypadne nemůže to být nikdy nic nad čím by se jen mávlo rukou, tak jak na mě působí to co píšeš že řekla lékařka!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Helena114

Už jste s tím byla u doktora? A co Vám řekl? Samozřejmě se Vám nijak nechci šťourat v soukromí, ale velice mě to zaujalo…Doufám, že jste s miminkem v pořádku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

neurážajte sa a NEMYSLITE – zavolajte sanitu, taxi a do nemocnice.
ak máte „to, čo z vás vypadlo“, zobrať so sebou.

a vymeňte gynekologičku, prípadne na §u podajte trestné oznámenie. takto žiaden lekár nejedná.

akékoľvek krvácanie (i bez vypadávania čohokoľvek) v gravidite je pádny dôvod na OKAMŽITÚ návštevu nemocnice (nie ambulancie gynekológa).

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
smatka

Jak říkám, vše už je vyřešeno. Moc děkuji za radu

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

a jak se to vyřešilo?

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
smatka

Dnes nás propustili z nemocnice. Byla to krevní sraženina.

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

krevní sraženina Luděk

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

hlavne aby to dobre dopadlo pre potomka, a pre vás, samozrejme tiež.

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
smatka

Děkuji

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek