Ozzy21

Mohl bych začít chodit na logopedii?

Chtěl bych začít chodit na nějáký kurz popř. na logopedii, abych se naučil lépe vyjadřovat, ím myslím, že abych mluvil ještě plynuleji než teď a trochu zpomalil řeč. Všichni mi říkají, že mluvím rychle :) Chtěl bych se vyjadřovat přesně, rozumitelně a pomaleji :)

Odpovědi
arygnoc

existujú školy rétoriky, rétorické kurzy.
tam sa naučíte nie iba vyjadrovať, hovoriť, ale zbavíte sa aj prípadnej trémy.

napr.:
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=retoricke+kur­zy&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

Drap

Proč by ne, zkus navštívit nějakou logopedickou poradnu a rádi ti poradí. Pokud máš nějakou vadu řeči a bude to možné, tak ti pomohou.