JájsemRaibek

Mohl bych udělat tzv. díru do světa v tomto oboru podnikání?

Pokud bych v Praze opravoval těsnění ve vodní dýmce?
Vyměním ó kroužek a je to.

Nejlepší odpověď
anonym

Určitě,jinak se díra nedělá,to dá rozum.

Další odpovědi
Kepler

Určitě bys byl první servisman tohoto druhu. Mohl bys taky získat nějaké užitečné kontakty mezi machometány, což se do budoucna jistě bude hodit.

Tw!st

s tímto oborem podnikání by jsi udělal spíše jen díru do podlahy

led

Ó, ty hrdý majiteľ a zakladateľ firmy „Díra do světa“.
Zaujímavá myšlienka, meniť tesnenia vo vodnej fajke. Ale čo ten tlak výrobcov vodných fajok, ktorým zrazu poklesne množstvo zákazníkov? Veď preto sa vo výrobách „zámerne“ upravuje životnosť výrobkov, aby neklesla produkcia a s ňou zisky. Ej, ty kaziteľ zisku výrobcov vodných fajok, ale aj tak, skús to a uvidíš ako funguje podnikanie.

Zločenková

Reakce na muj dotaz, ze 😁 Jinak ismoke na evropský má servis dýmek, ale ještě mě zajímalo, kde jinde, na netu toho moc není.