martin14

Mohl bych si nechat vyměnit procesor na notebooku?

Popřípadě nějaký odkaz a cena.
Doplňuji:
Model: HP 630
Procesor: Intel® Pentium® CPU B960 @ 2.20GHz
Pamět RAM: 4GB
64 Bitový OS

Mám ho od května je úplně nový.
Vyměnit bych to chtěl kvůli hrám, protože třeba Minecraft, Call of Duty MW3 atd. se mi trochu sekají.

Odpovědi
Alesh

Všechno jde, ale má to smysl? Musíš napsat, co je to za ntb, jak je starý, proč to chceš měnit atd.

Michal Kole

Pokud se ti to podaří máš můj obdiv 🙂

v NTB bývají součásti nevýměnné, ale někdy to jde, ale spíš jen ze servisních důvodů

Notebook většinou není stavebnice jako stolní PC (desktop)

Hlada

Jsi si jistý, že sekání her způsobuje procesor? Spíš bych to tipoval na grafiku. Ať je to ale tak nebo tak, předělávat dva měsíce starý notebook je špatný nápad. Jak píše Michal, notebook není stavebnice, jako stolní PC, jednotlivé komponenty jsou k sobě navrženy optimálně, výměnou jedné součástky se parametry nijak výrazně nezmění, aby bylo rentabilní přijít o záruku a další peníze. Prostě na své požadavky sis vybral špatný model.