tyrox

Mohl bych mít v břiše tasemncici ? Pokud ne prosím poraď Te

Ahoj,mám takové podezření,že mi v břiše něco lozí (tasemnice),skoro každé ráno když se něčeho najím musím jít na velkou kde mám průjem ,poté už mi kručí v břiše jako bych zase nic nejedl předtím,také nemůžu vůbec přibrat.Mohla by to být ta tasemnice nebo něco jiného? Prosím poraď Te děkuji uživatel Tyrox. (na žádném vyšetření jsem nebyl)

Nejlepší odpověď
MacChill

Opravdový klid budeš mít až když si zajdeš za doktorem.

Další odpovědi
venkovan

Už jenom dlouhodobý průjem je důvod k návštěvě lékaře. Možná to vše bude jen od nervů.
Jinak tasemnice ve střevech neleze. Ta je do stěny střeva přichycena a její tělo – články se zas tak moc nepohybují. Když je tasemnice starší, tak ve stolici by mohly být vidět její články těla s vajíčky (oddělují se).
Může to být jen stravovací problém, duševní (míval jsem kdysi stres z blbého vedoucího – do doby než jsem se naštval a poslal ho kamsi, a ty rána tehdy byla taky podobně krušná).)

Sůwa

Tyroxi, i kdyby tady byl mezi námi odborník, z tvého popisu nepozná vůbec nic. Ten průjem máš jen ráno a pak už celý den ne? Co jíš ráno a co pak jíš přes den. Zvracíš / nezvracíš? Jak dlouho už to trvá a proč tě napadla zrovna tasemnice? Měl ji někdo kolem tebe? No a pro úplnost bys mohl dodat věk, váhu a výšku. Samozřejmě tě tady každý požene k lékaři, ale aspoň už na jeho otázky budeš připravený.

Rufus

Asi nemáš, pokuď sem tam ti nevyleze z hnědého očka a neloudí čokoládu, tak být tebou jsem v poho…