Michal Kole

Mohl bych dělat učitele, dle Vašeho názoru jak umím věci vysvětlit ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

myslím , když máš fobii z lidí , tak asi těžko- jedině ,že bys je doučoval přes net

Další odpovědi
anonym

Vás jako učitele bych nechtěl! Vzhledově odporujete Školnímu řádu.

Bedy

Ne a vysvětlím proč. Jako člověk, který prošel blázincem, takové zaměstnání dělat snad ani nemůžete.
Navrch musíte mít slušné vystupování – už jen Váš zjev a vaše stupidní dotazy tomu neodpovídají a taky nějakou autoritu. To nevím, nevím..

P.S.: Osobně byhc Vás za kolegu nechtěl a kór ne v jednom kabinetě.
Doplňuji:
Jo a vzpoměl jsem si, jak jste mi psal, že máte fobii ze společnosti. Tak to už vůbec ne…

Drap

Kdybych byl ředitel, tak pouze jako učitele plavání

huxa

myslím si, že ano. rozhodně to od tebe chápu mnohokrát více, než od učitelů, které mám na střední

briketka10

např.doučovat ten obor, který jsi vystudoval
na internetu to bys jistě mohl..
spousta lidí tomu dnes nerozumí a to si tě
umím představit, ale ve třídě vystupovat před
žáky u tabule asi ne buď na sebe přísnější a
sám uznej, že by to nešlo viď ??

jpau

Nevím co by jsi chtěl učit, zatím jsi mně nepřevětčil, že by jsi něčemu rozuměl (to že máš pár povrchních (tzn. ani ne základních) znalostí z pár oborů ještě neznamená, že je můžeš učit).

  • Samozřejmě to co napsali I564 a Bedy

anonym

Nemůžeš. Neumíš se chovat, sledování plavajících žen a tvého vyjádření. Být ředitelem, nezaměstnal bych tě. Stejně bys je zneužil.
Doplňuji:
A děti by navíc zacpaly nos dvouma prsty, že smrdí od záchodu, nikdy se nemyje atd.

nimbus4

No ovšem. Akorát žáci by padali smrady po 1 minutě mrtví k zemi. Viz. http://exotope­dia.org/wiki/Michal_Ko­lesa