Rominka

Mohl by nález drog v krvi opatrovníka nesvéprávné osoby způsobit problémy?

Mám zhruba 3 měsíce v opatrovnictví svou nesvéprávnou matku. Mou vinou by mi mohli nalézt v krvi pervitin. Já i má matka je spokojená s mou péčí a jsem si jistá, že mám v rámci finančních prostředků v pořádku vše co má matka potřebuje. Mám řádně uhrazené všechny pohledávky co se týkají bydlení,má své léky a lékaře, mobilní telefon s kreditem,kos­metiku, potraviny atd. Nemáme ani pocit, že by o ní bylo špatně postaráno.Občas jí řádně upravím postel, uvařím,uklidím,za­jistím pohodlí, bezpečí a léky,nakoupím a vyhovím jejím přáním a požadavkům. Mohlo by se tedy stát, že by někdo použil proti mě nalezený pervitin a tudíž by mi matku odebrali a dokonce by mě postihl trest odnětí svobody? Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
anonym

Maminka je závislá na vaší pomoci, kdyby vám našli v krvi drogu, asi by řekli, že to dál dělat nemůžete, ale nevím to určitě, zkuste se ještě zeptat na nějaké stránce, kde je advokát zdarma