Mohl by mi TO někdo vysvětlit?

V podstatě náhodou jsem narazil na stvoření,které si dalo jméno,asi umělecké – Natalia Sadness. Znáte ji?

Co a proč to je?

Nejlepší odpověď
annas

Slyším poprvé.
Královna českého internetu – jak je v posledních dvou měsících nazývána blondýna Natálie Smutková (15) – na sebe zase dramaticky upozornila. Rozhodla se ozvláštnit svůj vzhled luxusními módními doplňky a hadříky, které si ze svého rodného městečka přijela vybrat až do Prahy.
Více na:
http://objevit­.cz/natalia-sadness-nase-nova-celebrita-t1084

Zdroj: http://www.su­per.cz/clanek/41459-exkluzivni-fotky-sexy-blondyna-natalia-sadness-odvazne-pozuje.html

Další odpovědi
Toruk

Tohle moji mysl nezaměstnává… taky nevím kdo to je, ale netrápí mě to… tím spíš, že je to bárbí

quentos

viděl jsem ji číst otázky diváků a to mi stačilo – valil jsem voči, kdo všechno si dnes hraje na celebritu. Tím „co“ jste to vyjádřil přesně – taky to nechápu, a „proč“, to nechápu taky.

mosoj

Neznám a asi nikdy znát nebudu. Celebritu z ní dělají ty ostatní, bez nich by byla nic.
Mrkl jsem na obrázek a v první chvíli ta podoba : řekl bych Nastěnka z Mrazíku !!