Terez-ka

Mohl by mi prosím někdo poradit ? … Nechodí mi sms z internetu .. normální chodí … nevíte čím to je??(mam vodafone)

Doplňuji:
a ani mi nejdou odesílat … když jí odešlu ten dotyčný jí nedostane .. a je to dlouhodobé … děkuji všem za rady :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Vodafone má teď poslední dobou dost problémů.
Každopádně abych odpověděl na Vaší otázku – buď máte blokovanou veřejnou bránu, takže Vám SMSky z internetové SMS brány nepřijdou a nebo je problém ve Vodafoní SMS bráně.

Další odpovědi
M.

Ono to občas blbne.. Nespoléhej se na ně 100%tně.

anonym

Nemáš blokovanou veřejnou bránu?

anonym

Tak zjišťuji, že Vodafonu to asi nefunguje.Taky posílám SMS z netu a kdo má Vodafon, tak si stěžuje, že ode mně SMS nedostal.Ostatním to vždycky přijde.

cochee

Je 23.1. 1:05, SMS z netu jedou – sice to trvalo asi 5 minut, ale přišla