Michaela123

Mohl by mi prosím někdo poradit,jestli je mobil Dapeng T8000 dobrý telefon? Nějaké výhody,nevýho­dy…A tak.Děku­ji ;)* ♥

Nejlepší odpověď
DDarent

Děláš si srandu???
To je čínská kopie Iphonu!!!! ten ,,mobil'' má akorát přidělanou qwertz klávesnici!!! to se za 1 mněsíc rozbije!!!! Rozhodně žádný kopie nekupovat!!! zkuste ho porovnat, jak vipadá tuten, a jak vipadá originální Iphone!!!
http://en.wiki­pedia.org/wiki/IP­hone

Má rozlišení obrazovky jako kalkulačka
vnitřní pamněť je 71MB což je 459× míň než má můj!!!

Vemte si, že stojí 1500Kč a podle toho co sem viděl na internetu, za 1500Kč to prostě nemůže bejt kvalita!!!
nemá operační systém
nemá procesor
prostě to je zatim největší ,,šmejd'' co sem kdy viděl za 1500Kč

Zajmalo by mně, jak chce ten mobil utáhnout WIFI a internet bez procesoru!!!

Další odpovědi
RomanP

DDarent ty si taky děláš srandu. Místo hraní her na mobilu se raději doučuj aby jsi viděl kde se píše po V mělké i a kde tvrdé y