Stříbrný

Mohl by mi poradit někdo z Prahy?

V posledních letech jsem nenakupovala u Vietnamců a jsem poněkud "mimo".
Proto se ptám, neví někdo, kde na Praze 4 či Jižním Městě jsou v současné době vietnamské obchody? Zrušili jak obchod u Penny na Opatovské na Hájích, tak obchod v "Růži" naproti Chodovskému centru na Chodově.
1. Je otevřený ještě obchod na Jižním Městě na Hájích vedle kina Galaxie?
2. SAPA v Písnici je již zavřená?

Nevíte o dalších obchodech na Praze 4? Do Holešovické tržnice bych projela moc benzinu. Upřesním, sháním jako dárek k vánocům takové ty "ňuňavé" měkoučké froté podkolenky. Úplně v nejhorším případě aspoň ponožky, ale potřebuji podkolenky. Díky za všechny rady a případně adresy obchodů! :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

SAPA bude fungovat i když bude zvenku vypadat jako zavřená. Uvnitř se bude vždycky něco dít :-)

Další odpovědi:

Zlatý

SAPA normálně funguje.

Stříbrný

Sapa sice několkrát vyhořela ale fungovat by měla.

Stříbrný

SAPA je věčná, viz http://www.sapa-praha.cz/

Obchod na Jižním Městě na Hájích vedle kina Galaxie stále funguje. Na pochozí zóně dál (směr pošta) je také fůra Vietnamců.

Diskuze k otázce

Stříbrný

ivzez

Co jsou takové ty "ňuňavé" měkoučké froté podkolenky?

Stříbrný

pusinka50

:-) Ony zřejmě nejsou čistě froté. Vypadají jako řídká froté látka, tedy taková ta smyčková tkanina z bavlny, ale asi tam bude dost umělé příměsi jako je u Vietnamců zvykem... i nízká cena tomu odpovídá. Jsou na omak velmi měkoučké, hodně příjemně se nosí, nemají u kotníků žádnou příliš škrtící gumičku a hezky hřejí. Vietnamci je prodávají i v pěkných barvách, ať již pruhované nebo jednobarevné, barevných kombinací je dost. Ale Vietnamci je nemají všude, proto hledám obchod s nimi.:-)

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 411
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.