Dismas

Mohl by mi někdo vysvětlit, o čem je tato písnička?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=lFLX0YK-Gs0

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem si raději slova.

Moskevská virtuálka = Moskevský domnělý, potenciální obraz

Je známé, že Nohavice obdivoval Vl. Vysockého, proto jeho stylem vzpomíná

V této skladbě jde o jakousi rozvernou reportáž z Moskvy,. Vtipně zachytl svět „Západu“ a „Východu“ a míchaní jejich znaků, věcí atd., jak je to pro Rusko zřejmě typické.

"Rubl se líbá s dolarem
A vodka mísí s whisky atd.,

Další odpovědi
anonym

Zpívá o tom, že nikdo, opravdu nikdo neumí chodit po vodě, dělat zázraky a vstát z mrtvých a ani neexistuje žádný důkaz o tom, že by to někdo v historii dokázal. Pokud někdo tvrdí, že někdo takový byl, neumí uvažovat logicky a stal se obětí náboženského vymývání mozků.

marci1

Pokud necítíš o čem ta píseň je, tak ji raději neposlouchej.

Dismas

Pino8154: Věříš tomu, že Caesar byl zavražděn?